Obezite ameliyatları sihirli bir değnek değil, muhteşem bir araç. Bu aracı kullanmak için de biz BariatrikLab ekibi olarak olabildiğince destekle, tecrübeyle ve uzmanlıkla sizlerin yanınızdayız.

İletişimBizi Takip Edin

RANDEVU: 0532 054 00 49 / 0212 240 16 66

EN

Yeni Hayatınız İçin Hangi Pazartesiyi Bekliyorsunuz?

Tekrarlar artık sıkmadı mı?

Her Pazartesi diyete başlayıp Salı bozanlardan mısınız? Bu tekrarlardan hala sıkılmadınız mı?

Beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmekte zorlanıyor, destek alıp sonra yine eski beslenme alışkanlıklarınıza dönüyorsanız bu sürekli yap-boz diyetler ile bir yere varamayacağınızın farkına varmalısınız. Sürekli başlanıp sonu gelmeyen diyetler ile metabolizmanızı giderek zayıflatmakta olduğunuzu bilmelisiniz.

Mutlu sonlara inanmak istiyorsanız konusunda uzman bir bariatrik ekip ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

 

Düzenli Olarak Rutin Tetkiklerinizi Yaptırın!

İster fazla kilonuz olsun ister olmasın düzenli olarak tetkik yaptırmayı ihmal etmeyin. Giderek artan obezite yanında pek çok sağlık sorunu getirebiliyor. Erken teşhis her zaman önemlidir.

 

Mutlu Sonlara İnanları Takip Edin!

Sosyal medyanın olmazsa olmaz olduğu bu yıllarda, pek çok obezite cerrahisi ameliyatı olan kişi ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ortak kaderi paylaştığınız kişilerden pek çok şey öğrenebilirsiniz.

 

Neden Hala Bekliyorsunuz?

Harekete geçmek için geç kalmadınız. Bunca yıl beklediniz, pek çok şey denediniz kah oldu kah olmadı artık zaman mutlu sonlara inanma vakti!

Güvenilir bir ekip ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.