Obezite ameliyatları sihirli bir değnek değil, muhteşem bir araç. Bu aracı kullanmak için de biz BariatrikLab ekibi olarak olabildiğince destekle, tecrübeyle ve uzmanlıkla sizlerin yanınızdayız.

İletişimBizi Takip Edin

RANDEVU: 0532 054 00 49 / 0212 240 16 66

EN

132 kg’dan 65 kg’a

Tip 2 Diyabet hastasıydım ve HbA1c %12 leri geçmişti . Şekerim 800mg/dl e kadar çıkıyordu. Karaciğer de nakil sırasına girmemi söylediler 4. safhaya girdi dendi. Hastalık harici sosyalleşme, giyinmek, beşeri ilişkiler hepsi bitmiş ev içinde zaman geçiren biri olmuştum. Yaşamak istemiyordum her gün hastalık, haftanın 4 günü acillerde geçirmek çok zordu. Operasyon olma kararı verdim ve bir an önce günün gelmesini istiyordum . Kurtulacağım gözüyle baktığımdan korku hiç olmadı zaten, saatli bir bombaydım . Hele ki Halil Bey’i görünce kurtulacağıma kesin gözüyle bakıyordum . Şükür hiç kötü bir şey yaşamadım . Şu an evde herkes çok yavaş ☺ hoplayıp zıplayan hadi kalkın diyen çılgın bir kadın var ve onlar bundan çok memnun ☺
İyi ki varsınız demek az mı ? Ya da hayatımı önce Allah a sonra sizlere borçluyum desem . Şu an gülüyorsam sebebi sadece sizsiniz.

Hasta İsmi:

Ameliyat Tipi:

Ameliyat Tarihi: