Obezite ameliyatları sihirli bir değnek değil, muhteşem bir araç. Bu aracı kullanmak için de biz BariatrikLab ekibi olarak olabildiğince destekle, tecrübeyle ve uzmanlıkla sizlerin yanınızdayız.

İletişimBizi Takip Edin

RANDEVU: 0532 054 00 49 / 0212 240 16 66

EN
BariatrikLab Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi Prof. Dr. Halil Coşkun tarafından kurulmuş ve bu alanda Türkiye’de en kapsamlı merkezlerden birisi olma özelliğini taşımaktadır.

HAKKIMIZDA

BariatrikLab Hakkında

Obezite ameliyatları sihirli bir değnek değil, muhteşem bir araç. Bu aracı kullanmak için de bizler, olabildiğince destekle, tecrübeyle ve uzmanlıkla sizlerin yanınızdayız. BariatrikLab Ekibi her biri kendi alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz mesleki kariyerlerini bu alanda devam ettiren hekim ve beslenme uzmanlarının katılımıyla bir araya gelmiş ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir. BariatrikLab ekibi sadece bu alanda sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur, sahip olduğumuz yüksek tecrübemiz sizlerin sağlığını korumak ve tüm desteğimizi sizlere aktarmak yönünde olacaktır.

BariatrikLab Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi Prof. Dr. Halil Coşkun tarafından kurulmuş ve bu alanda Türkiye’de en kapsamlı merkezlerden birisi olma özelliğini taşımaktadır. Prof. Dr. Halil Coşkun 15 yıldan daha uzun zamandır bu alanda çalışmalar yapan bir cerrah olup binlerce başarılı ameliyat gerçekleştirmiş, yurt dışı dergilerde bu alanda ciddi makaleler yazmış ve aynı zamanda Türkiye’de bu alanda eğitmenlik yapan bir hekimdir. Bariatrik ameliyatlarımız Türkiye’nin en donanımlı hastanelerinde sizlerin güvenliği ön planda tutularak yapılmaktadır.

Tüm hastalarımız ameliyat öncesi ve sonrası dönemde Bariatrik Cerrahi alanında uzmanlaşmış iki ayrı Beslenme Uzmanı ile takip edilmektedir. Uzm. Bariatrik Diyetisyen Nazlı Acar ve Bariatrik Beslenme Diyetisyenimiz Nida Yıldız bu alanda uzun yıllardır Prof. Coşkun ile çalışmalar yürüten akademisyenlerdir. Her iki Beslenme Uzmanımız da ABD, Cleveland Clinic Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Enstitüsü’nden Bariatrik Beslenme sertifikasına sahiptir.